Obsah:

CZ - česky    EN - anglicky

Restaurace KOBE

Výjimečné prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail.
Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat do restaurací Kobe, kde se ti nejlepší kuchaři a profesionálně vyškolený personál postará o to, aby se z Vaší návštěvy stal nezapomenutelný zážitek.


V případě zájmu o rezervaci pro větší počet osob případně uspořádání privátní akce kontaktujte manažera restaurace telefonicky nebo mailem.
Kobe Václavské nám., Praha 1, Martin Martančík, tel.: 731 448 672 , e-mail:martin.martancik@koberestaurants.cz.
Kobe OC Chodov, Praha 4, Josef Adámek, tel.: 733 123 643, e-mail: jadamek@koberestaurant.cz.

MIKULÁŠSKÝ DĚTSKÝ BRUNCH

6. 12. 2009 od 12 hodinNemáte program na neděli, chcete udělat radost svým dětem? Právě pro Vás je připraven speciální Mikulášský dětský brunch v restauraci Kobe. Nejen, že se tu Vaše děti nebudou ani na minutu nudit, ale nejspíš budete mít spousty práce dostat je odsud zpět domů.

Můžete se těšit na neomezenou konzumaci polévek, salátů, výběru těch nejlepších mas, masových a rybích specialit, ovoce, dezertů a samozřejmě toho nejlepšího sushi, které znáte z restaurací SUSHI POINT. Doprovodný dětský program zajišťuje Little Bear english preschool.

Jednotná cena na osobu činí 990 Kč, děti do 12-ti let 290 Kč, děti do 4 let zdarma. Cena je včetně sklenky sektu a nápojů – juice a minerálka. Na nedělní brunch se nevztahují slevy v rámci partnerských programů a VIP zákaznických karet.

Rezervujte si již teď na telefonním čísle +420 224 267 248. Omezená kapacita.


Sushi Noodles - zjistěte, jak může být sushi prospěšné i pro vás