Obsah:

CZ - česky    EN - anglicky

Restaurace KOBE

Výjimečné prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail.
Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat do restaurací Kobe, kde se ti nejlepší kuchaři a profesionálně vyškolený personál postará o to, aby se z Vaší návštěvy stal nezapomenutelný zážitek.


V případě zájmu o rezervaci pro větší počet osob případně uspořádání privátní akce kontaktujte manažera restaurace telefonicky nebo mailem.
Kobe Václavské nám., Praha 1, Pavel Martinů, tel.: 731 448 672 , e-mail:pmartinu@koberestaurant.cz.
Kobe OC Chodov, Praha 4, Josef Adámek, tel.: 733 123 643, e-mail: jadamek@koberestaurant.cz.

Nedělní dětský brunch v restauraci Kobe Chodov - 16. 9. 2012, 21.10.2012, 18.11.2012 od 11.30 hodin

Nemáte program na neděli, chcete udělat radost svým dětem? Pak právě pro Vás je připraven dětský Brunch v restauraci Kobe. Nejen, že se tu Vaše děti nebudou ani na minutu nudit, ale nejspíš budete mít spousty práce dostat je odsud zpět domů.

Můžete se těšit na neomezenou konzumaci polévek, salátů, výběru těch nejlepších mas, masových a rybích specialit, ovoce, dezertů a samozřejmě toho nejlepšího sushi, které znáte z restaurací SUSHI-POINT. Doprovodný dětský program zajišťuje Montessori HVĚZDA.

Jednotná cena na osobu činí 890 Kč, děti do 12-ti let 190 Kč, děti do 6 let zdarma. Cena je včetně sklenky sektu a nápojů – juice a minerálka. Rezervace na uvedeném tel. čísle. Na nedělní brunch se nevztahují slevy v rámci partnerských programů a VIP zákaznických karet.


Sushi Noodles - zjistěte, jak může být sushi prospěšné i pro vás